wszystkie kategorie
0
Strona główna1 » Firma

Polecamy

VTK 100 Samonastawny zawór świeżego powietrza (nawietrzak)

VTK 100 Samonastawny zawór świeżego powietrza (nawietrzak)

376,38 zł301,10 zł brutto244,80 zł netto
Samonastawny zawór świeżego powietrza (nawietrzak)  Nawietrzak posiada zawór samonastawny sterowany termostatycznie, który reguluje ilość przepływającego powietrza w zależności od temperatury zewnętrznej.  Zakres temperatury: -5 °C do +10 °C (całkowicie…

Kontakt

 • ECOFAN e-hurtownia
  NIP: 5731360201
 • E-mail:biuro2@ecofanet.com.pl
 • Telefon+48 884 605 888
  +48 662 510 607
  +48 603 619 152
 • Gadu Gadu52208243
 • Godziny działania sklepu7:00 - 16:00
 • wyprzedaż
 • promocja-wentylatory kanałowe
 • skutecznie czyszczące akcesoria kominowe
 • czujniki czadu, dymu, gazu
wyprzedażpromocja-wentylatory kanałoweskutecznie czyszczące akcesoria kominoweczujniki czadu, dymu, gazu

Firma

ECOFANet jest e-sklepem prężnie rozwijającej się hurtowni i wykonawcy w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Właścicielem marki jest firma ECOFAN z Aleksandrii Pierwszej k / Częstochowy. Posiadamy doświadczenie od 1995 r w HVACiR & OZE.
ECOFANet jest e-sklepem stworzonym na fundamencie pasji i doświadczenia. Chcemy by najnowsze technologie były ogólnodostępne dla każdego w najlepszych cenach. 
Nazwa ECOFAN to połączenie ekologii i wentylacji czyli łatwo wywnioskować, że w ofercie znajdują się produkty do obróbki powietrza oraz wyroby sprzyjające ograniczaniu emisji CO2 do atmosfery. ECOFANet to marka przeznaczona na potrzeby e-sklepu. 
Strategia: Naszą strategią jest prosta maksyma handlowa „Więcej za mniej”, dzięki czemu oferujemy klientom produkty w „Najlepszy cenach”.
Cel: Naszym celem jest zadowolenie klientów poprzez dostarczanie produktów spełniających ich wysokie wymagania jakościowe oraz najlepsze ceny.
Misja i wizja: Naszą misją jest budowanie przedsiębiorstwa, które będzie spełniało oraz wyprzedało oczekiwania kontrahentów. Przyszłość każdej firmy jest w rękach  klientów -  dlatego działania ECOFAN będą opierać się wg prostych zasad: jakość, cena, ekologia, innowacja, przejrzystość, prostota.
Co nas wyróżnia: 
Szeroka oferta produktów: Specjalizujemy się w produktach i usługach z zakresu wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji. Promujemy wyroby producentów, których stosunek ceny do jakości jest najkorzystniejszy dla klienta.
Elastyczność: Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wynegocjować najlepszą ofertę na każdy produkt, który nie figuruje oficjalnie w katalogu.
Klient może wybierać z oferty produktów wg zasady:
- najniższa cena – oferta produktów budżetowych zachowujących podstawowe parametry jakości
                - najlepsza cena – oferta produktów mających najlepszy stosunek ceny do jakości
- najlepsza jakość – oferta produktów dla klientów bezwzględnie wymagających najlepszej jakości i parametrów produktów. W tej grupie zapewniamy opiekę oraz serwis dożywotnio.


Kontakt praktycznie 24h: W sytuacji zagrożenia terminu realizacji inwestycji można śmiało kontaktować się z nami 24h na dobę. Jesteśmy jak dobra kawa w połączeniu z niemiecką maszyną.
Zawsze pełni energii i niezawodni.
Systemowa opieka: Zapewniamy całościową opiekę nad klientem w zakresie inwestycji. Nasz serwis obejmuje ofertę, projekt, źródła finansowania, sprzedaż oraz opiekę  po sprzedażową.

Własne marki: W naszej ofercie klienci znajdą produkty, których jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce - są to głównie wyroby z grupy B z najlepszą ceną, czyli stosunek jakości do ceny jest najlepszy dla klienta.

Przejdź do strony głównej
Newsletter
 
Przelewy24
Znajdziesz nas