» Firma

Kategorie

Kontakt

 • ECOFAN e-hurtownia
  NIP: 5731360201
 • E-mail:biuro@ecofanet.com.pl
 • Telefon+48 884 605 888
  +48 662 510 607
  +48 603 619 152
 • Gadu Gadu52208243
 • Godziny działania sklepu8:00 - 16:00
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Przelewy 24

alt

Firma

ECOFANet jest e-sklepem prężnie rozwijającej się hurtowni i wykonawcy w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Właścicielem marki jest firma ECOFAN z Aleksandrii Pierwszej k / Częstochowy. Posiadamy doświadczenie od 1995 r w HVACiR & OZE.
ECOFANet jest e-sklepem stworzonym na fundamencie pasji i doświadczenia. Chcemy by najnowsze technologie były ogólnodostępne dla każdego w najlepszych cenach. 
Nazwa ECOFAN to połączenie ekologii i wentylacji czyli łatwo wywnioskować, że w ofercie znajdują się produkty do obróbki powietrza oraz wyroby sprzyjające ograniczaniu emisji CO2 do atmosfery. ECOFANet to marka przeznaczona na potrzeby e-sklepu. 
Strategia: Naszą strategią jest prosta maksyma handlowa „Więcej za mniej”, dzięki czemu oferujemy klientom produkty w „Najlepszy cenach”.
Cel: Naszym celem jest zadowolenie klientów poprzez dostarczanie produktów spełniających ich wysokie wymagania jakościowe oraz najlepsze ceny.
Misja i wizja: Naszą misją jest budowanie przedsiębiorstwa, które będzie spełniało oraz wyprzedało oczekiwania kontrahentów. Przyszłość każdej firmy jest w rękach  klientów -  dlatego działania ECOFAN będą opierać się wg prostych zasad: jakość, cena, ekologia, innowacja, przejrzystość, prostota.
Co nas wyróżnia: 
Szeroka oferta produktów: Specjalizujemy się w produktach i usługach z zakresu wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji. Promujemy wyroby producentów, których stosunek ceny do jakości jest najkorzystniejszy dla klienta.
Elastyczność: Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wynegocjować najlepszą ofertę na każdy produkt, który nie figuruje oficjalnie w katalogu.
Klient może wybierać z oferty produktów wg zasady:
- najniższa cena – oferta produktów budżetowych zachowujących podstawowe parametry jakości
                - najlepsza cena – oferta produktów mających najlepszy stosunek ceny do jakości
- najlepsza jakość – oferta produktów dla klientów bezwzględnie wymagających najlepszej jakości i parametrów produktów. W tej grupie zapewniamy opiekę oraz serwis dożywotnio.


Kontakt praktycznie 24h: W sytuacji zagrożenia terminu realizacji inwestycji można śmiało kontaktować się z nami 24h na dobę. Jesteśmy jak dobra kawa w połączeniu z niemiecką maszyną.
Zawsze pełni energii i niezawodni.
Systemowa opieka: Zapewniamy całościową opiekę nad klientem w zakresie inwestycji. Nasz serwis obejmuje ofertę, projekt, źródła finansowania, sprzedaż oraz opiekę  po sprzedażową.

Własne marki: W naszej ofercie klienci znajdą produkty, których jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce - są to głównie wyroby z grupy B z najlepszą ceną, czyli stosunek jakości do ceny jest najlepszy dla klienta.

Przejdź do strony głównej